766163123GPTR7
Prezentarea produsului
Număr parc: 766163123GPTR7
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 8 RES 12K OHM 16SOIC
Foi de date: 766163123GPTR7.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
800 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 766163123GPTR7
Număr parc 766163123GPTR7 Producător CTS Electronic Components
Descriere RES ARRAY 8 RES 12K OHM 16SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 106785 pcs Fișa cu date 766163123GPTR7.pdf
Toleranţă ±2% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm)
Serie 766 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 12k
Putere pe element 160mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rezistențe 8 Număr de știfturi 16
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.069" (1.75mm)
descriere detaliata 12k Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tipul circuitului Isolated
Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
766163124GPTR13
766163124GPTR13
Producători: CTS Electronic Components
Descriere: RES ARRAY 8 RES 120K OHM 16SOIC
In stoc: 104880 pcs
Descarca: 766163124GPTR13.pdf
RFQ
766163124G
766163124G
In stoc: 3322 pcs
Descarca: 766163124G.pdf
RFQ
Descriere: RES ARRAY 8 RES 15 OHM 16SOIC
Descarca: 766163150GPTR13.pdf
766163123GP
766163123GP
Descriere: RES ARRAY 8 RES 12K OHM 16SOIC
Descarca: 766163123GP.pdf
Descarca: 766163150GP.pdf
766163124GPTR7
766163124GPTR7
Descarca: 766163124GPTR7.pdf