766161472JPTR13
Prezentarea produsului
Număr parc: 766161472JPTR13
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 15 RES 4.7K OHM 16SOIC
Foi de date: 766161472JPTR13.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 766161472JPTR13
Număr parc 766161472JPTR13 Producător CTS Electronic Components
Descriere RES ARRAY 15 RES 4.7K OHM 16SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 107247 pcs Fișa cu date 766161472JPTR13.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm)
Serie 766 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 4.7k
Putere pe element 80mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rezistențe 15 Număr de știfturi 16
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.069" (1.75mm)
descriere detaliata 4.7k Ohm ±5% 80mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tipul circuitului Bussed
produse asemanatoare
766161473GPTR7
766161473GPTR7
Producători: CTS Electronic Components
Descriere: RES ARRAY 15 RES 47K OHM 16SOIC
In stoc: 79612 pcs
Descarca: 766161473GPTR7.pdf
RFQ
766161472G
766161472G
In stoc: 3525 pcs
Descarca: 766161472G.pdf
RFQ
Descarca: 766161473G.pdf
766161472JPTR7
766161472JPTR7
Descarca: 766161472JPTR7.pdf
Descriere: RES ARRAY 15 RES 470K OHM 16SOIC
Descarca: 766161472GPTR7.pdf
766161472JP
766161472JP