766161103GPTR7
Prezentarea produsului
Număr parc: 766161103GPTR7
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 15 RES 10K OHM 16SOIC
Foi de date: 766161103GPTR7.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 766161103GPTR7
Număr parc 766161103GPTR7 Producător CTS Electronic Components
Descriere RES ARRAY 15 RES 10K OHM 16SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 29671 pcs Fișa cu date 766161103GPTR7.pdf
Toleranţă ±2% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm)
Serie 766 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 10k
Putere pe element 80mW ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Alte nume 766161103GPTR7DKR
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rezistențe 15
Număr de știfturi 16 Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.069" (1.75mm) descriere detaliata 10k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)