766161000XPTR7
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 766161000XPTR7
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 15 RES ZERO OHM 16SOIC
Foi de date: 766161000XPTR7.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
800 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 766161000XPTR7
Număr parc 766161000XPTR7 Producător CTS Electronic Components
cantitate valabila 87349 pcs Fișa cu date 766161000XPTR7.pdf
Toleranţă Jumper Coeficientul de temperatură -
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm)
Serie 766 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 0.0
Putere pe element 80mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rezistențe 15 Număr de știfturi 16
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.069" (1.75mm)
descriere detaliata 0.0 Ohm Jumper 80mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tipul circuitului Bussed
Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
76615/1C
76615/1C
Producători: Murata Power Solutions
Descriere: XFRMR 1CT:1CT 3200UH 45VUS D
In stoc: 47480 pcs
Descarca: 76615/1C.pdf
RFQ
766161000XP
766161000XP
Producători: CTS Electronic Components
Descriere: RES ARRAY 15 RES ZERO OHM 16SOIC
In stoc: 90289 pcs
Descarca: 766161000XP.pdf
RFQ
766161102GP
766161102GP
Descriere: RES ARRAY 15 RES 1K OHM 16SOIC
Descarca: 766161102GP.pdf
766161101G
766161101G
Descriere: RES ARRAY 15 RES 100 OHM 16SOIC