766143332GP
Prezentarea produsului
Număr parc: 766143332GP
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 7 RES 3.3K OHM 14SOIC
Foi de date: 766143332GP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
840 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 766143332GP
Număr parc 766143332GP Producător CTS Electronic Components
Descriere RES ARRAY 7 RES 3.3K OHM 14SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 102114 pcs Fișa cu date 766143332GP.pdf
Toleranţă ±2% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm)
Serie 766 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 3.3k
Putere pe element 160mW ambalare Tube
Pachet / Caz 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rezistențe 7 Număr de știfturi 14
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.069" (1.75mm)
descriere detaliata 3.3k Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 7 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tipul circuitului Isolated