766143181GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 766143181GPTR13
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 7 RES 180 OHM 14SOIC
Foi de date: 766143181GPTR13.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 766143181GPTR13
Număr parc 766143181GPTR13 Producător CTS Electronic Components
Descriere RES ARRAY 7 RES 180 OHM 14SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 93729 pcs Fișa cu date 766143181GPTR13.pdf
Toleranţă ±2% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm)
Serie 766 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 180
Putere pe element 160mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rezistențe 7 Număr de știfturi 14
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.069" (1.75mm)
descriere detaliata 180 Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 7 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tipul circuitului Isolated
Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
766143183G
766143183G
Producători: CTS Electronic Components
Descriere: RES ARRAY 7 RES 18K OHM 14SOIC