766141390GPTR13
Prezentarea produsului
Număr parc: 766141390GPTR13
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 13 RES 39 OHM 14SOIC
Foi de date: 766141390GPTR13.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 766141390GPTR13
Număr parc 766141390GPTR13 Producător CTS Electronic Components
Descriere RES ARRAY 13 RES 39 OHM 14SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 116918 pcs Fișa cu date 766141390GPTR13.pdf
Toleranţă ±2% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm)
Serie 766 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 39
Putere pe element 80mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rezistențe 13 Număr de știfturi 14
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.069" (1.75mm)
descriere detaliata 39 Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 13 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tipul circuitului Bussed
Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
766141334G
766141334G
Producători: CTS Electronic Components
Descriere: RES ARRAY 13 RES 330K OHM 14SOIC
In stoc: 2999 pcs
Descarca: 766141334G.pdf
RFQ
766141391GP
766141391GP
Descriere: RES ARRAY 13 RES 390 OHM 14SOIC
In stoc: 95867 pcs
Descarca: 766141391GP.pdf
RFQ
766141334GPTR7
766141334GPTR7
Descarca: 766141334GPTR7.pdf
Descriere: RES ARRAY 13 RES 39 OHM 14SOIC
Descarca: 766141390G.pdf
766141391GPTR13
766141391GPTR13
Descarca: 766141391GPTR13.pdf