766141332GPTR13
Prezentarea produsului
Număr parc: 766141332GPTR13
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 13 RES 3.3K OHM 14SOIC
Foi de date: 766141332GPTR13.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 766141332GPTR13
Număr parc 766141332GPTR13 Producător CTS Electronic Components
Descriere RES ARRAY 13 RES 3.3K OHM 14SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 115205 pcs Fișa cu date 766141332GPTR13.pdf
Toleranţă ±2% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm)
Serie 766 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 3.3k
Putere pe element 80mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rezistențe 13 Număr de știfturi 14
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.069" (1.75mm)
descriere detaliata 3.3k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 13 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tipul circuitului Bussed
Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
766141331GPTR13
766141331GPTR13
Producători: CTS Electronic Components
Descriere: RES ARRAY 13 RES 330 OHM 14SOIC
In stoc: 109335 pcs
Descarca: 766141331GPTR13.pdf
RFQ
766141333GPTR7
766141333GPTR7
Descriere: RES ARRAY 13 RES 33K OHM 14SOIC
In stoc: 100979 pcs
Descarca: 766141333GPTR7.pdf
RFQ
766141332GP
766141332GP
Descarca: 766141332GP.pdf
Descarca: 766141331GPTR7.pdf
Descarca: 766141333GP.pdf
766141334G
766141334G
Descriere: RES ARRAY 13 RES 330K OHM 14SOIC
Descarca: 766141334G.pdf
Descarca: 766141333G.pdf
Descarca: 766141333GPTR13.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW