766141270GPTR7
Prezentarea produsului
Număr parc: 766141270GPTR7
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 13 RES 27 OHM 14SOIC
Foi de date: 766141270GPTR7.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
800 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 766141270GPTR7
Număr parc 766141270GPTR7 Producător CTS Electronic Components
Descriere RES ARRAY 13 RES 27 OHM 14SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 103961 pcs Fișa cu date 766141270GPTR7.pdf
Toleranţă ±2% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm)
Serie 766 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 27
Putere pe element 80mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rezistențe 13 Număr de știfturi 14
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.069" (1.75mm)
descriere detaliata 27 Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 13 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tipul circuitului Bussed