753163182GPTR7
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
753163182GPTR7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 753163182GPTR7
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 8 RES 1.8K OHM 16DRT
Foi de date: 753163182GPTR7.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 753163182GPTR7
Număr parc 753163182GPTR7 Producător CTS Electronic Components
Descriere RES ARRAY 8 RES 1.8K OHM 16DRT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 53327 pcs Fișa cu date 753163182GPTR7.pdf
Toleranţă ±2% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.245" L x 0.080" W (6.22mm x 2.03mm)
Serie 753 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 1.8k
Putere pe element 80mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 16-DRT Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rezistențe 8 Număr de știfturi 16
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.100" (2.53mm)
descriere detaliata 1.8k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 16-DRT Tipul circuitului Isolated
Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
753163182GPTR13
753163182GPTR13
Producători: CTS Electronic Components
Descriere: RES ARRAY 8 RES 1.8K OHM 16DRT
In stoc: 57056 pcs
Descarca: 753163182GPTR13.pdf
RFQ
753163182GP
753163182GP