753161103GPTR7
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
753161103GPTR7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 753161103GPTR7
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 14 RES 10K OHM 16DRT
Foi de date: 753161103GPTR7.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 753161103GPTR7
Număr parc 753161103GPTR7 Producător CTS Electronic Components
Descriere RES ARRAY 14 RES 10K OHM 16DRT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 20486 pcs Fișa cu date 753161103GPTR7.pdf
Toleranţă ±2% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.245" L x 0.080" W (6.22mm x 2.03mm)
Serie 753 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 10k
Putere pe element 40mW ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 16-DRT Alte nume 753161103GPCT
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rezistențe 14
Număr de știfturi 16 Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.100" (2.53mm) descriere detaliata 10k Ohm ±2% 40mW Power Per Element Bussed 14 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 16-DRT
Tipul circuitului Bussed Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
Producători: Amphenol FCI
Descriere: CONN PIN RCPT .012-.022 SOLDER
In stoc: 5804 pcs
Descarca:
RFQ
753161111GTR
753161111GTR
Producători: CTS Electronic Components
Descriere: RES ARRAY 14 RES 110 OHM 16DRT
In stoc: 4148 pcs
Descarca: 753161111GTR.pdf
RFQ
Descriere: RES ARRAY 14 RES 10K OHM 16DRT
Descarca: 753161103GTR.pdf
75315
Producători: Wiha
Descriere: BIT HEX 1.5MM 1.1"