753123330GPTR7
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 753123330GPTR7
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 6 RES 33 OHM 12SRT
Foi de date: 753123330GPTR7.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 753123330GPTR7
Număr parc 753123330GPTR7 Producător CTS Electronic Components
Descriere RES ARRAY 6 RES 33 OHM 12SRT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 48050 pcs Fișa cu date 753123330GPTR7.pdf
Toleranţă ±2% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.345" L x 0.080" W (8.76mm x 2.03mm)
Serie 753 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 33
Putere pe element 80mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 12-SRT Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rezistențe 6 Număr de știfturi 12
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.100" (2.53mm)
descriere detaliata 33 Ohm ±2% 80mW Power Per Element Isolated 6 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 12-SRT Tipul circuitului Isolated