753101473GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
753101473GPTR13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 753101473GPTR13
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 9 RES 47K OHM 10SRT
Foi de date: 753101473GPTR13.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 753101473GPTR13
Număr parc 753101473GPTR13 Producător CTS Electronic Components
Descriere RES ARRAY 9 RES 47K OHM 10SRT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 68405 pcs Fișa cu date 753101473GPTR13.pdf
Toleranţă ±2% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.295" L x 0.080" W (7.49mm x 2.03mm)
Serie 753 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 47k
Putere pe element 40mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 10-SRT Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rezistențe 9 Număr de știfturi 10
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.100" (2.53mm)
descriere detaliata 47k Ohm ±2% 40mW Power Per Element Bussed 9 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 10-SRT Tipul circuitului Bussed