753091222GTR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
753091222GTR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 753091222GTR
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 8 RES 2.2K OHM 9SRT
Foi de date: 753091222GTR.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 753091222GTR
Număr parc 753091222GTR Producător CTS Electronic Components
Descriere RES ARRAY 8 RES 2.2K OHM 9SRT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6801 pcs Fișa cu date 753091222GTR.pdf
Toleranţă ±2% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.270" L x 0.080" W (6.86mm x 2.03mm)
Serie 753 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 2.2k
Putere pe element 40mW ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 9-SRT Alte nume 753091222GB
753091222GCT
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rezistențe 8
Număr de știfturi 9 Tipul de montare Surface Mount
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.100" (2.53mm)
descriere detaliata 2.2k Ohm ±2% 40mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 9-SRT Tipul circuitului Bussed