752203331GPTR7
Prezentarea produsului
Număr parc: 752203331GPTR7
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 10 RES 330 OHM 20DRT
Foi de date: 752203331GPTR7.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 752203331GPTR7
Număr parc 752203331GPTR7 Producător CTS Electronic Components
Descriere RES ARRAY 10 RES 330 OHM 20DRT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 56547 pcs Fișa cu date 752203331GPTR7.pdf
Toleranţă ±2% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.565" L x 0.080" W (14.35mm x 2.03mm)
Serie 752 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 330
Putere pe element 160mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 20-DRT Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rezistențe 10 Număr de știfturi 20
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.100" (2.53mm)
descriere detaliata 330 Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 10 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 20-DRT Tipul circuitului Isolated