752181103GPTR13
Prezentarea produsului
Număr parc: 752181103GPTR13
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 16 RES 10K OHM 18DRT
Foi de date: 752181103GPTR13.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 752181103GPTR13
Număr parc 752181103GPTR13 Producător CTS Electronic Components
Descriere RES ARRAY 16 RES 10K OHM 18DRT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 80350 pcs Fișa cu date 752181103GPTR13.pdf
Toleranţă ±2% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.515" L x 0.080" W (13.08mm x 2.03mm)
Serie 752 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 10k
Putere pe element 80mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 18-DRT Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rezistențe 16 Număr de știfturi 18
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.100" (2.53mm)
descriere detaliata 10k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 16 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 18-DRT Tipul circuitului Bussed
Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
752181102GPTR7
752181102GPTR7
Producători: CTS Electronic Components
Descriere: RES ARRAY 16 RES 1K OHM 18DRT
In stoc: 26580 pcs
Descarca: 752181102GPTR7.pdf
RFQ
752181102G
752181102G
In stoc: 4631 pcs
Descarca: 752181102G.pdf
RFQ
752181103GTR7
752181103GTR7
Descriere: RES ARRAY 16 RES 10K OHM 18DRT
Descarca: 752181103GTR7.pdf
752181104GPTR13
752181104GPTR13
Descriere: RES ARRAY 16 RES 100K OHM 18DRT
Descarca: 752181104GPTR13.pdf
752181103GP
752181103GP