752163102GPTR13
Prezentarea produsului
Număr parc: 752163102GPTR13
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 8 RES 1K OHM 16DRT
Foi de date: 752163102GPTR13.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 752163102GPTR13
Număr parc 752163102GPTR13 Producător CTS Electronic Components
Descriere RES ARRAY 8 RES 1K OHM 16DRT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 76671 pcs Fișa cu date 752163102GPTR13.pdf
Toleranţă ±2% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.465" L x 0.080" W (11.81mm x 2.03mm)
Serie 752 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 1k
Putere pe element 160mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 16-DRT Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rezistențe 8 Număr de știfturi 16
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.100" (2.53mm)
descriere detaliata 1k Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 16-DRT Tipul circuitului Isolated