752123472GTR7
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
752123472GTR7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 752123472GTR7
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 6 RES 4.7K OHM 12SRT
Foi de date: 752123472GTR7.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 752123472GTR7
Număr parc 752123472GTR7 Producător CTS Electronic Components
Descriere RES ARRAY 6 RES 4.7K OHM 12SRT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6431 pcs Fișa cu date 752123472GTR7.pdf
Toleranţă ±2% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.665" L x 0.080" W (16.89mm x 2.03mm)
Serie 752 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 4.7k
Putere pe element 160mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 12-SRT Alte nume 752-123-4.7KTR
752123472GTR
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rezistențe 6
Număr de știfturi 12 Tipul de montare Surface Mount
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.100" (2.53mm)
descriere detaliata 4.7k Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 6 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 12-SRT Tipul circuitului Isolated