752123222GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 752123222GPTR13
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 6 RES 2.2K OHM 12SRT
Foi de date: 752123222GPTR13.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 752123222GPTR13
Număr parc 752123222GPTR13 Producător CTS Electronic Components
Descriere RES ARRAY 6 RES 2.2K OHM 12SRT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 87737 pcs Fișa cu date 752123222GPTR13.pdf
Toleranţă ±2% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.665" L x 0.080" W (16.89mm x 2.03mm)
Serie 752 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 2.2k
Putere pe element 160mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 12-SRT Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rezistențe 6 Număr de știfturi 12
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.100" (2.53mm)
descriere detaliata 2.2k Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 6 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 12-SRT Tipul circuitului Isolated
Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
752123222GP
752123222GP
Producători: CTS Electronic Components
Descriere: RES ARRAY 6 RES 2.2K OHM 12SRT
In stoc: 57300 pcs
Descarca: 752123222GP.pdf
RFQ
752123222GPTR7
752123222GPTR7
In stoc: 59502 pcs
Descarca: 752123222GPTR7.pdf
RFQ
752123222G
752123222G