752121472GPTR13
Prezentarea produsului
Număr parc: 752121472GPTR13
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 11 RES 4.7K OHM 12SRT
Foi de date: 752121472GPTR13.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 752121472GPTR13
Număr parc 752121472GPTR13 Producător CTS Electronic Components
Descriere RES ARRAY 11 RES 4.7K OHM 12SRT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 69528 pcs Fișa cu date 752121472GPTR13.pdf
Toleranţă ±2% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.665" L x 0.080" W (16.89mm x 2.03mm)
Serie 752 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 4.7k
Putere pe element 80mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 12-SRT Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rezistențe 11 Număr de știfturi 12
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.100" (2.53mm)
descriere detaliata 4.7k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 11 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 12-SRT Tipul circuitului Bussed
Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
752121331GPTR7
752121331GPTR7
Producători: CTS Electronic Components
Descriere: RES ARRAY 11 RES 330 OHM 12SRT
In stoc: 68374 pcs
Descarca: 752121331GPTR7.pdf
RFQ
752121331GPTR13
752121331GPTR13
In stoc: 64654 pcs
Descarca: 752121331GPTR13.pdf
RFQ
752121472GP
752121472GP
Descriere: RES ARRAY 11 RES 4.7K OHM 12SRT