752091474GPTR7
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
752091474GPTR7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 752091474GPTR7
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 8 RES 470K OHM 9SRT
Foi de date: 752091474GPTR7.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 752091474GPTR7
Număr parc 752091474GPTR7 Producător CTS Electronic Components
Descriere RES ARRAY 8 RES 470K OHM 9SRT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 58843 pcs Fișa cu date 752091474GPTR7.pdf
Toleranţă ±2% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.515" L x 0.080" W (13.08mm x 2.03mm)
Serie 752 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 470k
Putere pe element 80mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 9-SRT Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rezistențe 8 Număr de știfturi 9
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.100" (2.53mm)
descriere detaliata 470k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 9-SRT Tipul circuitului Bussed