752081823GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 752081823GPTR13
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 7 RES 82K OHM 8SRT
Foi de date: 752081823GPTR13.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 752081823GPTR13
Număr parc 752081823GPTR13 Producător CTS Electronic Components
Descriere RES ARRAY 7 RES 82K OHM 8SRT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 82904 pcs Fișa cu date 752081823GPTR13.pdf
Toleranţă ±2% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.465" L x 0.080" W (11.81mm x 2.03mm)
Serie 752 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 82k
Putere pe element 80mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 8-SRT Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rezistențe 7 Număr de știfturi 8
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.100" (2.53mm)
descriere detaliata 82k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 7 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 8-SRT Tipul circuitului Bussed
Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
752081823GP
752081823GP
Producători: CTS Electronic Components
Descriere: RES ARRAY 7 RES 82K OHM 8SRT