745C102105JP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
745C102105JP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 745C102105JP
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 8 RES 1M OHM 2512
Foi de date: 745C102105JP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 745C102105JP
Număr parc 745C102105JP Producător CTS Electronic Components
Descriere RES ARRAY 8 RES 1M OHM 2512 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 907735 pcs Fișa cu date 745C102105JP.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.252" L x 0.122" W (6.40mm x 3.10mm)
Serie 745 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 1M
Putere pe element 62.5mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2512 (6432 Metric), Concave, Long Side Terminals Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rezistențe 8 Număr de știfturi 10
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.028" (0.70mm)
descriere detaliata 1M Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2512 (6432 Metric), Concave, Long Side Terminals Tipul circuitului Bussed