745C101473JP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
745C101473JP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 745C101473JP
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 8 RES 47K OHM 2512
Foi de date: 745C101473JP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 745C101473JP
Număr parc 745C101473JP Producător CTS Electronic Components
Descriere RES ARRAY 8 RES 47K OHM 2512 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 154826 pcs Fișa cu date 745C101473JP.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Serie 745 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 47k
Putere pe element 62.5mW ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 2512 (6432 Metric), Concave, Long Side Terminals Alte nume 745C101473JPCT
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rezistențe 8
Număr de știfturi 10 Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.028" (0.70mm) descriere detaliata 47k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2512 (6432 Metric), Concave, Long Side Terminals