745C101223JTR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
745C101223JTR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 745C101223JTR
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 8 RES 22K OHM 2512
Foi de date: 745C101223JTR.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 745C101223JTR
Număr parc 745C101223JTR Producător CTS Electronic Components
Descriere RES ARRAY 8 RES 22K OHM 2512 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3684 pcs Fișa cu date 745C101223JTR.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Serie 745 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 22k
Putere pe element 62.5mW ambalare Tape & Reel (TR)