743C083391JP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
743C083391JP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 743C083391JP
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 4 RES 390 OHM 2008
Foi de date: 743C083391JP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 743C083391JP
Număr parc 743C083391JP Producător CTS Electronic Components
Descriere RES ARRAY 4 RES 390 OHM 2008 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 236398 pcs Fișa cu date 743C083391JP.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.200" L x 0.079" W (5.08mm x 2.00mm)
Serie 743 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 390
Putere pe element 100mW ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 2008, Concave, Long Side Terminals Alte nume 743C083391JPCT
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rezistențe 4
Număr de știfturi 8 Tipul de montare Surface Mount
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.028" (0.70mm)
descriere detaliata 390 Ohm ±5% 100mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2008, Concave, Long Side Terminals Tipul circuitului Isolated
Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
743C083390JTR
743C083390JTR
Producători: CTS Electronic Components
Descriere: RES ARRAY 4 RES 39 OHM 2008
In stoc: 5150 pcs
Descarca: 743C083390JTR.pdf
RFQ
743C083334JP
743C083334JP
Descriere: RES ARRAY 4 RES 330K OHM 2008
In stoc: 1425959 pcs
Descarca: 743C083334JP.pdf
RFQ
743C083391JP
743C083391JP
Descriere: RES ARRAY 4 RES 390 OHM 2008