743C043334JP
CTS Resistor ProductsCTS Resistor Products
743C043334JP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 743C043334JP
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 2 RES 330K OHM 1008
Foi de date: 1.743C043334JP.pdf2.743C043334JP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
8000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 743C043334JP
Număr parc 743C043334JP Producător CTS Resistor Products
Descriere RES ARRAY 2 RES 330K OHM 1008 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1660314 pcs Fișa cu date 1.743C043334JP.pdf2.743C043334JP.pdf
Tensiune - Defalcare 0805 Grosime (Max) ±200ppm/°C
Coeficientul de temperatură Isolated Dimensiune / Dimensiune 0.100" L x 0.079" W (2.54mm x 2.00mm)
Serie 743 Starea RoHS Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Frecvență scăzută - Putere pe element 2
Polarizare 1008, Concave, Long Side Terminals Putere de iesire 100mW
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului 743C043334JP
Înălțime - așezată (Max) 0.028" (0.70mm) Descriere extinsă 330k Ohm ±5% 100mW Power Per Element Isolated Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1008, Concave, Long Side Terminals
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±5% Descriere RES ARRAY 2 RES 330K OHM 1008