742C083394JTR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
742C083394JTR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 742C083394JTR
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 4 RES 390K OHM 1206
Foi de date: 742C083394JTR.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 742C083394JTR
Număr parc 742C083394JTR Producător CTS Electronic Components
Descriere RES ARRAY 4 RES 390K OHM 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4063 pcs Fișa cu date 742C083394JTR.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie 742 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 390k
Putere pe element 62.5mW ambalare Tape & Reel (TR)