742C043222JTR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
742C043222JTR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 742C043222JTR
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 2 RES 2.2K OHM 0606
Foi de date: 742C043222JTR.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 742C043222JTR
Număr parc 742C043222JTR Producător CTS Electronic Components
Descriere RES ARRAY 2 RES 2.2K OHM 0606 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5887 pcs Fișa cu date 742C043222JTR.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
Serie 742 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 2.2k
Putere pe element 62.5mW ambalare Cut Tape (CT)