742C043120JP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
742C043120JP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 742C043120JP
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 2 RES 12 OHM 0606
Foi de date: 1.742C043120JP.pdf2.742C043120JP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
25000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 742C043120JP
Număr parc 742C043120JP Producător CTS Electronic Components
Descriere RES ARRAY 2 RES 12 OHM 0606 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 11043401 pcs Fișa cu date 1.742C043120JP.pdf2.742C043120JP.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
Serie 742 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 12
Putere pe element 62.5mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0606, Concave Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rezistențe 2 Număr de știfturi 4
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.028" (0.70mm)
descriere detaliata 12 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0606, Concave Tipul circuitului Isolated