741X163221JP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
741X163221JP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 741X163221JP
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 8 RES 220 OHM 1506
Foi de date: 741X163221JP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 741X163221JP
Număr parc 741X163221JP Producător CTS Electronic Components
Descriere RES ARRAY 8 RES 220 OHM 1506 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2279904 pcs Fișa cu date 741X163221JP.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.156" L x 0.063" W (3.95mm x 1.60mm)
Serie 741 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 220
Putere pe element 62.5mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1506, Convex, Long Side Terminals Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rezistențe 8 Număr de știfturi 16
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.022" (0.55mm)
descriere detaliata 220 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1506, Convex, Long Side Terminals Tipul circuitului Isolated