741X163100JP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
741X163100JP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 741X163100JP
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 8 RES 10 OHM 1506
Foi de date: 741X163100JP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 741X163100JP
Număr parc 741X163100JP Producător CTS Electronic Components
Descriere RES ARRAY 8 RES 10 OHM 1506 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 242965 pcs Fișa cu date 741X163100JP.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.156" L x 0.063" W (3.95mm x 1.60mm)
Serie 741 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 10
Putere pe element 62.5mW ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 1506, Convex, Long Side Terminals Alte nume 741X163100JPCT
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rezistențe 8
Număr de știfturi 16 Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.022" (0.55mm) descriere detaliata 10 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1506, Convex, Long Side Terminals
Tipul circuitului Isolated Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
741X163100J
741X163100J
Producători: CTS Electronic Components
Descriere: RES ARRAY 8 RES 10 OHM 1506