741X043820JP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
741X043820JP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 741X043820JP
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 2 RES 82 OHM 0404
Foi de date: 741X043820JP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 741X043820JP
Număr parc 741X043820JP Producător CTS Electronic Components
Descriere RES ARRAY 2 RES 82 OHM 0404 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 15438961 pcs Fișa cu date 741X043820JP.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
Serie 741 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 82
Putere pe element 62.5mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0404 (1010 Metric), Convex Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rezistențe 2 Număr de știfturi 4
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.018" (0.45mm)
descriere detaliata 82 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0404 (1010 Metric), Convex Tipul circuitului Isolated