73WL7R011J
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
73WL7R011J Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 73WL7R011J
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES 0.011 OHM 5% 2W 2512 WIDE
Foi de date: 73WL7R011J.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 73WL7R011J
Număr parc 73WL7R011J Producător CTS Electronic Components
Descriere RES 0.011 OHM 5% 2W 2512 WIDE Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 636025 pcs Fișa cu date 73WL7R011J.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±500ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 2512 Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.248" W (3.20mm x 6.30mm)
Serie 73WLx Rezistenţă 11 mOhms
Putere (Wați) 2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.028" (0.71mm)
Caracteristici Current Sense Rata de eșec -
descriere detaliata 11 mOhms ±5% 2W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Current Sense Thick Film Compoziţie Thick Film