73WL6R091J
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
73WL6R091J Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 73WL6R091J
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES 0.091 OHM 5% 1W 2010 WIDE
Foi de date: 73WL6R091J.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / Conform RoHS
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 73WL6R091J
Număr parc 73WL6R091J Producător CTS Electronic Components
Descriere RES 0.091 OHM 5% 1W 2010 WIDE Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 921501 pcs Fișa cu date 73WL6R091J.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±350ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 2010 Dimensiune / Dimensiune 0.098" L x 0.197" W (2.50mm x 5.00mm)
Serie 73WLx Rezistenţă 91 mOhms
Putere (Wați) 1W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Wide 2010 (5025 Metric), 1020 Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.028" (0.71mm)
Caracteristici Current Sense Rata de eșec -
descriere detaliata 91 mOhms ±5% 1W Chip Resistor Wide 2010 (5025 Metric), 1020 Current Sense Thick Film Compoziţie Thick Film