73WL4R220F
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
73WL4R220F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 73WL4R220F
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES 0.22 OHM 1% 3/4W 1206 WIDE
Foi de date: 73WL4R220F.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / Conform RoHS
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 73WL4R220F
Număr parc 73WL4R220F Producător CTS Electronic Components
Descriere RES 0.22 OHM 1% 3/4W 1206 WIDE Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 3335046 pcs Fișa cu date 73WL4R220F.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Serie 73WLx Rezistenţă 220 mOhms
Putere (Wați) 0.75W, 3/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.028" (0.70mm)
Caracteristici Current Sense Rata de eșec -
descriere detaliata 220 mOhms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Current Sense Thick Film Compoziţie Thick Film