654C7776C2T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
654C7776C2T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 654C7776C2T
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului OSC XO 77.7600MHZ HCMOS SMD
Foi de date: 1.654C7776C2T.pdf2.654C7776C2T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 654C7776C2T
Număr parc 654C7776C2T Producător CTS Electronic Components
Descriere OSC XO 77.7600MHZ HCMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 44466 pcs Fișa cu date 1.654C7776C2T.pdf2.654C7776C2T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.5V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie 654C
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție HCMOS
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.055" (1.40mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±20ppm Frecvență 77.76MHz
descriere detaliata 77.76MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 20mA (Typ)