653P31256A3T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
653P31256A3T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 653P31256A3T
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului OSC XO 312.5000MHZ LVPECL SMD
Foi de date: 1.653P31256A3T.pdf2.653P31256A3T.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 653P31256A3T
Număr parc 653P31256A3T Producător CTS Electronic Components
Descriere OSC XO 312.5000MHZ LVPECL SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6071 pcs Fișa cu date 1.653P31256A3T.pdf2.653P31256A3T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie 653
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVPECL
Temperatura de Operare -10°C ~ 60°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.055" (1.40mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±20ppm Frecvență 312.5MHz
descriere detaliata 312.5MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 88mA