653E18006C3T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
653E18006C3T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 653E18006C3T
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului OSC XO 180.0000MHZ LVPECL SMD
Foi de date: 1.653E18006C3T.pdf2.653E18006C3T.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 653E18006C3T
Număr parc 653E18006C3T Producător CTS Electronic Components
Descriere OSC XO 180.0000MHZ LVPECL SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 19753 pcs Fișa cu date 1.653E18006C3T.pdf2.653E18006C3T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie 653
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVPECL
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.055" (1.40mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±20ppm Frecvență 180MHz
descriere detaliata 180MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 88mA