637V16256A3T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
637V16256A3T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 637V16256A3T
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului OSC XO 162.5000MHZ LVDS SMD
Foi de date: 1.637V16256A3T.pdf2.637V16256A3T.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 637V16256A3T
Număr parc 637V16256A3T Producător CTS Electronic Components
Descriere OSC XO 162.5000MHZ LVDS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 18226 pcs Fișa cu date 1.637V16256A3T.pdf2.637V16256A3T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie 637
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVDS
Temperatura de Operare -10°C ~ 60°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.079" (2.00mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±20ppm Frecvență 162.5MHz
descriere detaliata 162.5MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 66mA