637L13306C2T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
637L13306C2T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 637L13306C2T
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului OSC XO 133.0000MHZ LVDS SMD
Foi de date: 1.637L13306C2T.pdf2.637L13306C2T.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 637L13306C2T
Număr parc 637L13306C2T Producător CTS Electronic Components
Descriere OSC XO 133.0000MHZ LVDS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 27327 pcs Fișa cu date 1.637L13306C2T.pdf2.637L13306C2T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.5V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie 637
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVDS
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.079" (2.00mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±20ppm Frecvență 133MHz
descriere detaliata 133MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 66mA