637E50B3C2T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
637E50B3C2T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 637E50B3C2T
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului OSC XO 50.0025MHZ LVPECL SMD
Foi de date: 1.637E50B3C2T.pdf2.637E50B3C2T.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 637E50B3C2T
Număr parc 637E50B3C2T Producător CTS Electronic Components
Descriere OSC XO 50.0025MHZ LVPECL SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 36181 pcs Fișa cu date 1.637E50B3C2T.pdf2.637E50B3C2T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.5V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie 637
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVPECL
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.079" (2.00mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±50ppm descriere detaliata XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 88mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) -