636M3C026M00000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
636M3C026M00000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 636M3C026M00000
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului OSC XO 26.000MHZ HCMOS TTL SMD
Foi de date: 1.636M3C026M00000.pdf2.636M3C026M00000.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 636M3C026M00000
Număr parc 636M3C026M00000 Producător CTS Electronic Components
Descriere OSC XO 26.000MHZ HCMOS TTL SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 108165 pcs Fișa cu date 1.636M3C026M00000.pdf2.636M3C026M00000.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.8V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie 636
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție HCMOS, TTL
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.051" (1.30mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±50ppm Frecvență 26MHz
descriere detaliata 26MHz XO (Standard) HCMOS, TTL Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 8mA