636L3C077M76000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
636L3C077M76000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 636L3C077M76000
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului OSC XO 77.76MHZ HCMOS TTL SMD
Foi de date: 1.636L3C077M76000.pdf2.636L3C077M76000.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 636L3C077M76000
Număr parc 636L3C077M76000 Producător CTS Electronic Components
Descriere OSC XO 77.76MHZ HCMOS TTL SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 102395 pcs Fișa cu date 1.636L3C077M76000.pdf2.636L3C077M76000.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie 636
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție HCMOS, TTL
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.051" (1.30mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±50ppm Frecvență 77.76MHz
descriere detaliata 77.76MHz XO (Standard) HCMOS, TTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 40mA