636L3C032M76800
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
636L3C032M76800 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 636L3C032M76800
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului OSC XO 32.768MHZ HCMOS TTL SMD
Foi de date: 1.636L3C032M76800.pdf2.636L3C032M76800.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 636L3C032M76800
Număr parc 636L3C032M76800 Producător CTS Electronic Components
Descriere OSC XO 32.768MHZ HCMOS TTL SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 94807 pcs Fișa cu date 1.636L3C032M76800.pdf2.636L3C032M76800.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie 636
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție HCMOS, TTL
Alte nume 636L3C032.76800
CTX699TR
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.051" (1.30mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate ±50ppm
Frecvență 32.768MHz descriere detaliata 32.768MHz XO (Standard) HCMOS, TTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 16mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 10µA