636L2I060M00000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
636L2I060M00000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 636L2I060M00000
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului OSC XO 60.000MHZ HCMOS TTL SMD
Foi de date: 1.636L2I060M00000.pdf2.636L2I060M00000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 636L2I060M00000
Număr parc 636L2I060M00000 Producător CTS Electronic Components
Descriere OSC XO 60.000MHZ HCMOS TTL SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 93715 pcs Fișa cu date 1.636L2I060M00000.pdf2.636L2I060M00000.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie 636
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție HCMOS, TTL
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.051" (1.30mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±100ppm Frecvență 60MHz
descriere detaliata 60MHz XO (Standard) HCMOS, TTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 25mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 10µA Rezonator de bază Crystal
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
636L3C001M54400
636L3C001M54400
Producători: CTS Electronic Components
Descriere: OSC XO 1.544MHZ HCMOS TTL SMD
In stoc: 119001 pcs
Descarca: 636L3C001M54400.pdf
RFQ
636H/2T
636H/2T
Producători: APEM Inc.
Descriere: SWITCH TOGGLE SPDT 15A 125V