635P3I3077M7600
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
635P3I3077M7600 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 635P3I3077M7600
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului OSC XO 77.76MHZ LVPECL SMD
Foi de date: 635P3I3077M7600.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 635P3I3077M7600
Număr parc 635P3I3077M7600 Producător CTS Electronic Components
Descriere OSC XO 77.76MHZ LVPECL SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4285 pcs Fișa cu date 635P3I3077M7600.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.303" L x 0.197" W (7.70mm x 5.00mm) Serie 635
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVPECL
Alte nume 635P3I3077.7600
CTX727TR
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.079" (2.00mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate ±50ppm
Frecvență 77.76MHz descriere detaliata 77.76MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 88mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) -