635L3I2155M52000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
635L3I2155M52000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 635L3I2155M52000
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului OSC XO 167.3728MHZ LVDS SMD
Foi de date: 635L3I2155M52000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 635L3I2155M52000
Număr parc 635L3I2155M52000 Producător CTS Electronic Components
Descriere OSC XO 167.3728MHZ LVDS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 30280 pcs Fișa cu date 635L3I2155M52000.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.5V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie 635
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVDS
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.079" (2.00mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±50ppm Frecvență 167.3728MHz
descriere detaliata 167.3728MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 66mA