633V2505C3T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
633V2505C3T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 633V2505C3T
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului OSC XO 156.26953MHZ LVDS SMD
Foi de date: 1.633V2505C3T.pdf2.633V2505C3T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 633V2505C3T
Număr parc 633V2505C3T Producător CTS Electronic Components
Descriere OSC XO 156.26953MHZ LVDS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 37002 pcs Fișa cu date 1.633V2505C3T.pdf2.633V2505C3T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie 633
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVDS
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.039" (1.00mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±25ppm Frecvență 156.26953MHz
descriere detaliata 156.26953MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 66mA