633E10002I3T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
633E10002I3T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 633E10002I3T
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului OSC XO 100.0000MHZ LVPECL SMD
Foi de date: 1.633E10002I3T.pdf2.633E10002I3T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 633E10002I3T
Număr parc 633E10002I3T Producător CTS Electronic Components
Descriere OSC XO 100.0000MHZ LVPECL SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 30250 pcs Fișa cu date 1.633E10002I3T.pdf2.633E10002I3T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie 633
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVPECL
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.039" (1.00mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±100ppm Frecvență 100MHz
descriere detaliata 100MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 88mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) - Rezonator de bază Crystal
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
633E10003C3T
633E10003C3T
Producători: CTS Electronic Components
Descriere: OSC XO 100.0000MHZ LVPECL SMD